Ağ Çözümleri

Ağ Çözümleri

Ağ Çözümleri

Mobil cihazların kullanımının arttığı günümüz ağlarında kablolama maliyetlerini en aza indirerek, kullanıcılara çalışma alanı özgürlüğü sağlamak için keşiften kurulum aşamasına kadar anahtar teslim projelendirme çalışmalarımızla da sizlere doğru çözümü sunmaktayız.

Uygulamaların merkezileştirilmesi, uzak ofislerin merkezle bağlantılarında daha çok bant genişliği ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Bu amaçla merkez ile şubeler veya merkez ile yedekliliğin sağlandığı bölgeler arasında maliyetleri arttırmadan, hatların daha verimli kullanılması amacıyla bant genişliği optimizasyonu sağlayacak çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu alanda sunduğumuz çözümlerin sağladığı faydalar arasında, yatırımlarınızın kısa sürede geri dönmesi ve iletişim maliyetlerinizin düşürülmesi sayılabilir.

Yerel Alan ve Geniş Alan Ağ Çözümlerimiz ile hızla artan iletişim ihtiyacına bağlı olarak büyüyen veri iletişimini karşılamak adına doğru bir ağ altyapısı oluşturmak isteyen işletmeler için projelerine uygun olarak doğru ve ölçeklenebilir yerel ve geniş alan ağ çözümleri sunmaktayız.

Veri iletişiminin en yoğun olduğu omurga tarafında doğru çözümleri ve bu çözümlere uygun cihazları kullanmak, işletmelerin veri kayıplarını ve veriye ulaşımlarında gecikmelerini önleyici temel etkenlerdendir. Dataproses olarak, müşterilerimizin beklentilerinize uygun farklı omurga yönlendirici çözümleriyle hizmet vermekteyiz. Bir ofis ortamındaki son kullanıcıların ağa bağlantı noktasını oluşturan kenar ağ anahtarlama altyapısı, ancak doğru tasarım çözümleriyle veri iletişiminde maksimum faydayı sağlamaktadır.

Biz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru tasarım çözümlerini kullanarak farklı kenar ağ anahtarlama çözümleri sunmaktayız.

  • Kenar Ağ Anahtarlama
  • Omurga Yönlendiriciler
  • Geniş Alan Ağ Çözümleri ve Optimizasyonu
  • Kablosuz İletişim Çözümleri

Hizmet ve Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri

Proje Yönetim Hizmetleri

İş Sürekliliği Hizmetleri